Tesadüfler ki tesadüfi değildir

Tesadüfler ki tesadüfi değildir

Birisi U17 Milli Takım kalecisi Emir Yaşar, birisi Antalya’da düzenlenen Antrenör eğitim proğramına katılarak Beşiktaş ve Türk futboluna kazandırdığı Emir ve daha nice Emir’ler yetiştirmek isteyen bir antrenör

Fatih İçöz, Bandırma Kartallarıspor ismiyle kurup daha sonra ismini Kartalgücü olarak değiştirdiği ve halen faal durumdaki futbol kulübünde yetişen öğrencisi Emir Yaşar’la Antalya’da buluştu.

U17 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda yer alan Emir Yaşar ve UEFA-B eğitimini almak adına the sense DE LUXE HOTEL Antalya’daki seminere katılan Fatih İçöz’un aynı ortamda karşılaşması her ikisi için güzel bir sürpriz olmanın yanı sıra duygu dolu bir ortamın yaşanmasına sebep oldu. Bu tesadüfü “her bir başarı, bir sonrakinin hazırlıyacısıdır” diyerek; Emir’in ve hocası Fatih İçöz’ün daha da büyük başarılara imza atması dileğiyle noktalayalım.

Daha da büyük başarılar sizlerin olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Türk FUTBOLUNUN Geleceği kardeşimize nazar değmesin. Onu ve Daha Onlarca futbolcu yetiştiren deneyimli futbulcu kariyeri ve antrenör kariyeri BAŞARILAR la dolu Fatih İÇÖZ ün bu belge ile Milli TAKIM A HOCA OLMASI DİLEĞİYLE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41