Sanayispor’da Serkan Marti dönemi

Sanayispor’da Serkan Marti dönemi

Antrenör Mecit Uzun

Serkan Marti’nin başkanlığında kurulan Bandırma Sanayispor Kulübü yönetim kurulu basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, takımın yeni antrenörü Mecit Uzun ile de sözleşme imzalandı.

Toplantıda, kulüp başkanı Serkan Marti ve basın sözcüsü Bayram Özdemir’in imzasıyla şu açıklama yapıldı:
“1979 yılında kurulan kulübümüz Sanayispor, 2. Amatör Lig’den başladığı futbol hayatını merdivenleri dinlenmeden çıkarak uzun bir süre 1. Amatör Lig’de mücadele ettikten sonra şu anda yer aldığı Süper Amatör Lig’e şampiyon olarak çıkıp, 5 sezon burada bulunmuş ve bir alt lige düşmesine rağmen 2020-2021 futbol sezonunda tekrar şu andaki lige dönmüştür. Bu dönüşle hem kadrosunu gençleştirerek hem de kadrosunun çoğunluğunu Bandırmalı gençlerle kurarak U23 ayarında bir takım yapıp, ligde tutunmayı başarmış, önümüzdeki yılların da garantisini almıştır. Sezon sonu, uzun yıllar kulübümüzün başkanlığını yapan Çetin Uğurdur’un görevi bırakmasıyla Serkan Marti’nin başkanlığındaki yeni yönetim kurulu göreve gelmiştir. Yeni yönetim, ilk olarak antrenör konusunu ele alarak Balıkesir ve yöresinde uzun yıllar görev yürüten Mecit Uzun’u göreve getirmiştir. Halen geçen yıldan kadromuzda bulunan 25 futbolcumuz ile yolumuza devam edeceğiz.”

SEZONU 15 AĞUSTOS’TA AÇACAĞIZ
“Hocamızın da önümüzdeki günlerde eksik gördüğü yerlere gerekli takviyeleri yaparak 2022-2023 sezonunu 15 Ağustos 2022’de açacağız. İçinde bulunduğumuz bu zor dönemde sporcu çocuklarımızı kötü yollardan kurtarmayı amaçlayıp onları spora yönelten kulübümüze, sevgili sanayici ve iş adamlarımızın sahip çıkmaları için gerekli çalışmalar başlatılmış, kapı girişlerinde reklâm panoları, takvimler, atkı ve hediyelikler yaptırılarak az da olsa gelir elde etmeyi hedefliyoruz.”

SAHAMIZIN IŞIKLANDIRILMASINI İSTİYORUZ
“Büyükşehir ve Bandırma belediyelerinden taleplerimizin başında sahamızın düzenli şekilde ışıklandırılmasını bekliyoruz. Kulübümüz, antrenmanlarını yapmak için saha dışından elinden geldiğince ışıklandırma yapmasına rağmen bu ışıklandırma yetersizdir. Sanayi sahasının düzenli şekilde ışıklandırılması yalnız kulübümüzü değil, bu sahada antrenman yapan diğer kulüplerimizi de rahatlatacaktır. Eğer başarılı olabilirsek, belediyemizden kiraladığımız, saha kenarında bulunan alana kulüp binası ve arka tarafına da sosyal tesisler yaptırarak, kulübümüze gelir elde etmek için çalışmaları başlatmak istiyoruz.”

ALT YAPI ÇALIŞMALARI
“Bu arada, uzun yıllardır gerçekleştirilemeyen alt yapı çalışmalarından da söz etmek istiyoruz. Alt yapıda, 4 yıldır büyük özverilerle çalışmalarını sürdüren ve bu yıl katıldığımız kulvarlarda iyi dereceler de elde etmeyi başararak sezon içinde A takıma 4-5 futbolcu takviyesi verilmiştir. Şu anda 2005, 2006, 2007 yaş kategorilerinde 30, 2008, 2009, 2010 yaş gruplarında 35 ve 2011, 2012, 2013 yaş gruplarında da 18 lisanslı futbolcularımız, aynı zamanda yönetim kurulu üyemiz, alt yapı sorumlumuz ve antrenörümüz Feray Acemliler’in gözetiminde hafta içi her gün, sanayi tesislerinde çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.”

Serkan-Marti

SANAYİSPOR YÖNETİM KURULU
Başkan: Serkan Marti
Asbaşkan: Medeni Uygur
Başkan Yardımcısı: Salih Soner Koçoğlu
Başkan yardımcısı ve basın sözcüsü: Bayram Özdemir
Genel Sekreter: Nezih Gören
Saymanlar: Kerem Hayri Okur, Bora Sevimler
Reklâm sorumlusu: Oktay Soylu
Genel kaptanlar: Şafak Cebeci, Recep Uzun
Futbol şubesi ve alt yapılar sorumlusu: Poyraz Ozar
Tesisler amiri: Efecan Akgün
Dış ilişkiler sorumlusu: Fikret Tuncay, Murat Karakoyun
Organizasyon işleri sorumlusu: İsmail Çoban
Alt yapılar sorumlusu: Erdinç Marti
Finansal işler sorumlusu: Tomay Gürel, Kemal Şimşek
Tesisler sorumlusu: Veli Eroğlu
Futbol şube ve alt yapı sorumlusu: Feray Acemliler

MECİT UZUN İLK KEZ BALIKESİR DIŞINDA
Sanayispor’un yeni antrenörü Mecit Uzun, yıllarca Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da görev yaptığını, bir yıl da çalıştığı Balyaspor’u şampiyonluğa ulaştırdığını belirterek, “Şimdi de Sanayispor’un başarısı için ter dökeceğim. Öncelikli amacımız iyi futbol oynamak ve Bandırmaspor’a oyuncu yetiştirmektir. Çok güçlü bir yönetim kurulumuz var. En büyük avantajımız budur” dedi.
Amatör liglerin 15 Ekim 2022’de başlayacağına işaret eden Uzun, “Liglere en iyi şekilde hazır olacağız” diye konuştu.
Sanayispor alt yapısının U18, U16 ve U13 kategorilerinde mücadele edeceği açıklandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. HİÇ ANLAMIYORUM YA BİRİ BANA ANLATSIN . BALIKESİR de bir dünya takım var bir dünya körfez de var. O KADAR İYİ HOCALAR nasıl oluyor da boşta kalıp BANDIRMA ya kadar geliyorlar . 100. YIL – SANAYİSPOR bandırma da hocamı kalmadı yöneticiler BALIKESİR KÖY BANDIRMA İL OLMALI diyen bandırmalılar çoğu nasıl oluyor ben çözemedim sanki bedava geliyorlar. BANDIRMASPOR alt yapıya önem vermiyor dışarıdan bir sürü futbolcu alıyor diye eleştirenler DIŞARIDAN HOCA getirmeye başladılar. GEÇEN SENE DE DENEDİLER. Abicim koskoca 100. YIL – SANAYİSPOR bir sürü futbolu bırakan iyi futbolcularınız var iyi gençler var yapmayın bu gençlere değer verin YAZIKTIR GÜNAHTIR. Zaten 55 den sora LİSANS vermeyecek aslında federasyon gençler gelsin güzel abim hoca olsunlar . ADAM SÜPER LİG Takımı veriyor futbolu yeni bırakanlara yapmayın etmeyin ALTYAPIYA önem vermek FUTBOLCUNA HOCALIK VERMEKLE BAŞLAR GÜZEL ABİM .

  2. Ha birde unuttum kusura bakmayım ama SPORU SEVEN İSİM YAPMA PEŞİNDE OLMAYAN GERÇEKTEN GENÇLERİ SEVEN ÖNEM VEREN YÖNETİM YAPIN BE ABİ. Serkan Kardeşime lafım yok tabi ki SANAYİSPOR bandırma da AMATÖR SPORUN Güzide kulüplerinden dir. YAPMAYIN ETMEYİN LÜTFEN KONUŞAN ARKADAŞ nereli tanıyamadım ben Aslında çokta ilgiliyim spor ile ama VELİ – MEDENİ – KEMAL ABİ bir dünya duayen varken Serkan BAŞKANIM lütfen gözünü seveyim SANAYİSPOR AMATÖR SPORUN MİHENK TAŞIDIR. Tarihinde belkide dışarıdan ilk defa hoca gelmiştir. O HOCA KARDEŞLERİMDE BENİ YANLIŞ ANLAMASINLAR. Balıkesir de çalışan hiçbir bandırmalı da tanımıyorum .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41