Marmara Tenis Akademi 2.Tesisi faaliyete geçirdi

Marmara Tenis Akademi 2.Tesisi faaliyete geçirdi

Bandırma’da 2020 yılından itibaren tenise yeni bir soluk getiren ve Balıkesir çevresinde Tenis branşını tanıtan, kısa süre içerisinde ilçede birçok tenissever olmasını sağlayan, 2 yıl gibi kısa bir sürede hem veteran sporcular hem de yarışmacı altyapı sporcuları ile dikkat çeken başarılı tenis kulübü Yeni Mahalle Gönen Yolu Caddesi No 65’deki 1.şubeinden sonra Balıkesir Asfaltı No 416 Doğruca Mahallesi’denki (Memlük Atlı Spor Kulübü yanı) 2.şubesinde de antrenmanlara başladı.

Kulüp Başkanı Burak Gökgöz yaptığı açıklamada Marmara Tenis Academy de artan sporcu sayısı ve ulusal turnuvalara ev sahipliği yapmak adına Bandırma’da 2 tesislerini tamamladıklarını beliriterek, “Yarışmacı sporcularımız bu tesislerimizde turnuvalara daha verimli ve iyi şartlarda hazırlanacaklar. Hedefimiz Bandırma’mızı ulusal ve uluslararası yarışmalarda temsil edecek genç tenisçiler yetiştirmektir.” dedi.

Baş antrenör Furkan Eryiğit, kulübün faaliyetleri ile igili olarak “Hem altyapımızla hem de kulüp vizyonumuzla hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. İspanya Barcelona Tennıs Academi ile yaptığımız bir işbirliği var sürekli temas halindeyiz. Ortak antrenmanlar, oyuncu değişimi, burslarla beraber önümüzdeki yaza hazırladığımız sporcularımız var. Yardımcı antrenörümüz Senagalli Alpha Dıallo planladığımız antrenmanların haricinde sporcuların İngilizce eğitimine de katkıda bulunuyor. Genç bir ekibiz tecrübe ettikçe kulübümüz daha iyi yerlere gelecektir.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ben takip ediyorum Burak isimli arkadaş genç bir arkadaş Beden eğitimi öğretmeni bandırmaya geldiğinden beri çabalıyor camiayada isim yapmış voleybolcularlada voleybol kursu da açtı başarılı bir spor adamı olacak tesis hayırlı olsun

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41