M. Taha Onat, C klasmanına yükseldi

M. Taha Onat, C klasmanına yükseldi

Bandırma’nın yetiştirdiği hakemlerden Muhammed Taha Onat, C klasmanına yükseldi.

C klasmana yükselerek bundan sonra 3.Lig’de düdük çalacak olan Onat, ayrıca 2. ve 1. Lig’de de 4.hakem olarak görev yapabilecek.

25 yaşında olup, son 5 yıldır Bölgesel Amatör Lig’de(BAL) düdük çalan Onat, 2015 yılında başladığı hakemlik kariyerinde, 2019 yılında bölgesel hakemliğe yükseldi. 2022-2023 sezon arası terfi sonuçlarına göre bölgesel hakemlikten C klasmanına yükselen Onat, “Üzerimde emeği, desteği olan, varlıklarını her zaman hissettiren herkese teşekkür ediyorum. Bandırma’da son 20 yıldır profesyonel ligde düdük çalan hakem yoktu. Şimdi buna ulaşmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

“İş Güvenliği Uzmanı” olup, halen Bandırma’da, Atılım Güçlü Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde(OSGM) sorumlu müdürlük görevinde bulunan Onat, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, İşletme Bölümü’nde, üçüncü sınıf öğrencisi.

Balıkesir İl Hakem Kurulu Güney Marmara Sorumlusu Şükrü Aşan, Onat’ın C klasmanına yükselmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Bu yetenekli hakemimiz, yeni klasmanına hak ederek ulaştı. Kutluyor, başarılar diliyorum” dedi./ÖNDERBALIKÇI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41