Etispor tesisleri Bor Madeni gibi parlıyor

Etispor tesisleri Bor Madeni gibi parlıyor

Bandırma’da Etispor sahası;
Güneşli bir gün ve güneşin doğduğuna sevinenler ile sevenlerinin muhteşem katılımları
Maça ilgi gösteren yürekli spor severler ve olmaz sa olmayan işçi tulumlarıyla emekçiler,
“Varolsunlar”, ancak tabiki sınıftan yana.

Etkili ve baskı ile maça başlayan Etispor bulduğu pozisyon zenginliğini çok cömertçe harcamaya devam ederken, Bandırma amatör futbol sahalarında hiç te görülmeyen, kazanmaya devam eden, ederken de kazanmanın ilk unsurlarından tesisleşmenin ana ilke olduğuna inanan ve bunu hedef koyan ve de  gerçekleştirmiş olan “Etispor bileşenlerini tüm samimiyetimle kutluyorum”

Değerli bir kazanım. Paylaşan ve paylaşım anlayışı ile tribünlere dağıtım yaptıkları en temel su hakkı çok doğru bir duruş, ben de içtim varolun, daim olsun ikramlarınız.

Tribünde ikramlar devam ederken sağolsun futbolcu kardeşlerim de bulduğu ve kaçırılmaması gereken pozisyonları ikram ediyorlardı komşu Biga’ya.

Etispor iyi bir takım, ben bu ligi takip eden biri olarak Gönen Belediyespor ile oynadıkları ilk maçta bu takımı gördüm, ancak bugün o takımı sahada göremedim. Kanatları etkili kullanmayan, merkezden oyun kuramayan ve atak zamanlamalarını doğru yapamayan yaparken de pasın şiddetini ayarlamayan böylelikle son vuruş etkisi olmayan sonuçsuz bir ilk yarıyı oynadılar, yazık oldu.

Biga takımı kendi özgün koşullarında çokta üretken olmayan oyunculardan kurulu, ancak; bu ligi bilen bir oyun aklı ve oyuncu gurubu ile  deplasmanda nasıl oynaması gerekiyor ise öyle oynadı, çim görünümlü her türlü sakatlığa açık sahada.

Bal ligi adı gibi bir lig değil, her alanda olduğu gibi burada da beklenti yüksek ancak kalite tesadüf. Sahada dünün güneşi ile bugünün çamaşırlarını kurutmaya çalışırken misafir takım seyircileri ve Etispor  seyircilerinin güneşe dair söylemleri günün kazanımı oldu.

Bir şehri ve bir kenti güzelleştiren unsurlar vardır.
Etispor  bu şehrin vitrin  yüzüdür. Yüz akı ile devam eden kırmızı beyaz forma ya emek verenler, bununla kalın farkında olun..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41