En başarılı antrenör Erdek’ten

En başarılı antrenör Erdek’ten

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından her yıl 4-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Amatör Spor Haftası’nın kapanış töreni Avlu Kongre Merkezinde yapıldı. Kapanış töreninde ‘Sporun enleri’ ödül töreni gerçekleştirildi.

Erdek Atletik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı aynı zamanda Atletizm Milli Takım Antrenörü Niyazi Gülhan 11 Ekim 2021 Tarihinde düzenlenen “2021 Yılı Balıkesir’de Sporun Enleri” Ödül Töreninde Balıkesir bölgesinde “Yılın En Başarılı Antrenörü” ödülüne layık görüldü.

Niyazi Gülhan’a ödülünü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz takdim etti.

Gülhan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Bu ödülü bana layık gören değerlendirme komisyonunun bütün üyelerine teşekkür ediyorum. Ayrıca başarıma katkı sunan bütün büyüklerime, hocalarıma, arkadaşlarıma, sporcularıma, velilerime, anneme, babama, ikiz kardeşime, ablama ve en çokta bana işimde büyük güç motivasyon veren sevgili eşime, canım oğluma çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Niyazi Gülhan Kimdir

1983 Manisa’da doğdu.
Üniversite eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesinde yaptı.
2007 yılında Balıkesir’in Erdek ilçesine Beden Eğitimi Öğretimi olarak atandı.
Halen Erdek’te çalışma hayatına devam eden Gülhan, Beden Eğitimi öğretmenliğinin yanında 2003 yılında başladığı atletizm antrenörlük hayatını da büyük bir başarıyla devam ettirmektedir.
Kurucusu olduğu Erdek Atletik Gençlik ve Spor Kulübünün Başkanlığını ve antrenörlüğünü de devam ettiren Niyazi Gülhan, aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübününde atletizm anretörlüğü ve 2014 yılından bu zamana kadar da atletizm milli takım antrenörlüğünü görevini yürütmektedir.
Niyazi Gülhan’ın aktif olarak 100’e yakın sporcusu vardır. Atletizmin değişik dallarında Türkiye şampiyonları yetiştirip kendi sporcularıyla ay yıldızlı formayla milli takımlarda ülkemizi temsil etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41