Bora Öziş Basketbol Yönetici Semineri’ne katıldı

Bora Öziş Basketbol Yönetici Semineri’ne katıldı

Türkiye Basketbol Federasyonu ve Fiba işbirliği ile düzenlenen “2. Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri” 3/4 Eylül tarihlerinde gerçekleştirildi.

Federasyondan yapılan açıklamada, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve 2 gün süren semineri, TBF Yönetim Kurulu üyeleri ile 436 katılımcının takip ettiği belirtildi.

436 katılımcı arasında yer alan Bandırma Basketbol Kulübü Başkanı ve aynı zamanda B kategori basketbol yöneticisi olan Bora Öziş’in de katılımcı olduğu seminerde, Brett Burman, Geoff Wilson, Dr.İzzet Memi gibi alanlarında uzman konuşmacıların “Sporun kitleler üzerindeki sosyal etkisi”, “Kadın basketbolunda Emlak Konut örneği”, “Jenerasyonlar arası farklar ve yönetimsel açıdan NBA-Avrupa karşılaştırması”, “Stratejik planlama ve spor pazarlaması”, “İş hayatında liderlik ve etkinlik yönetimi” konularında yapılan sunumlar katılımcılar tarafından çok beğenildi.

Bandırma Basketbol Kulübü başkanı Bora Öziş yaptığı değerlendirmede katıldığı seminerin Türkiye Basketbol Federasyonu’nun vizyonunu net olarak ortaya koyan başarılı bir faaliyet olduğunu belirterek katılımcıların yüksek oranda faydalandığını düşündüğünü söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41