Bora Öziş “Yüzde 100 Bandırma’nın çocuklarıyla mücadele edeceğiz”

Bora Öziş “Yüzde 100 Bandırma’nın çocuklarıyla mücadele edeceğiz”

Bandırma Basketbol yine yeni yeniden

Bandırma Basketbol Kulübü Başkanı Bora Oziş, 2010 yılında kurulan Bordo Beyaz renklere sahip Bandırma Başketbol Kulübü altyapı ve A takımı düzeyinde yaklaşık 200’e yakın sporcusuyla çalışmalarını sürdürmekteyken, Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla birlikte şehrimizde yaşanan spor tesisi sıkıntısını giderme çabasını başarıyla tamamlayıp büyük bir başarıya imza atmıştı.

Bu başarı çerçevesinde tesis ve altyapısını oluşturup 4 sezon kadın liglerinde mücadele eden Bandırma Basketbol Kulübü, geçtiğimiz dönem tüm dünyada yaşanan pandemi nedeniyle faaliyetlerine ara vermek zorunda kalmıştı.

Pandemi sonrası gelişen süreçte kulüp başkanı Öziş’in önderliğinde yeni bir yapılanmaya giren Kulüp, nerede kalmıştık diyerek yine yeni yeniden faaliyetlerine kaldığı yerden geri döndü.

Basketbol

Bora Öziş “Yüzde 100 Bandırma’nın çocuklarıyla mücadele edeceğiz”

Geri dönüş ile ilgili olarak görüşlerini aldığımuz başkan Öziş yaptığı açıklamada “Bandırma Basketbol Spor Kulübü olarak 2010 yılından beri toplamda 4 sezon kadın liglerinde mücadele ettik. Bu sezon tekrar yer alacağımız ligde diğer sezonlardan farklı olarak tamamı Bandırmalı kızlardan ve teknik kadrosunu da Bandırmalı antrenörlerden kurduğumuz %100 Bandırmalı bir takımla mücadele edeceğiz. Amacımız Bandırma’nın basketbol sevgisini diri tutmak ve tekrardan üst liglerde mücadele eden güçlü kadrolar kurmaktır. Kız ve erkek takımlarımızda eğitim verdiğimiz 150 çocuğumuzla birlikte geleceğin takımlarını kurmak için tüm enerjimizle çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Basketbol

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Karşıyakaspor Kubilay Öztan’la devam – BND spor: […] HÜSEYİN KUBİLAY ÖZTAN KİMDİR […]
2022-07-21 10:29:41