• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
Sedat Erkan UEFA B Lisans Eğitim Programı 1.etabını tamamladı

Sedat Erkan UEFA B Lisans Eğitim Programı 1.etabını tamamladı

Bandırmaspor akademi takımları sportif direktör yardımcılığı görevini yürüten Sedat Erkan, TFF’nin Yeni dönem antrenör eğitim programları çerçevesinde açtığı UEFA B Lisans Antrenör Eğitim Programı 1. etabına katıldı.

Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin’in liderliğinde gerçekleştirilen yenilenme süreci sonucunda oluşturulan yeni müfredatın ve modern öğretim metotlarının uygulandığı antrenör eğitim programları çerçevesinde Erzurum’da 1 – 13 Eylül tarihleri arasında verilen UEFA B Lisans Antrenör Eğitim Programı’nda toplam 72 antrenör adayı eğitim aldı. Eğitim programının 2. etabı Aralık ayında Antalya’da gerçekleştirilecek. 2.etap sonunda eğitime katılan antrenör adayları UEFA B Lisans sahibi olacak.

Erkan

Sedat Erkan “Bandırmaspor’un geleceği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

1.etap eğitim programı sonrası görüşlerini aldığımız Sedat Erkan, şu ifadeleri kullandı. “Futbol Gelişim Direktörümüz Oğuz Çetin liderliğinde Erzurum’da açılan UEFA B Lisans Antrenör Eğitim Programına katıldım. Bu eğitimin bana çok şeyler kazandırdığına inanıyorum. Başta başkanımız Onur Göçmez ve yöneticilerimizin çok ciddi anlamda akademi takımlarımıza tam destek vermelerini çok değerli buluyorum. Ben de eğitim anlamında bu konulardaki bilgi ve birikimlerimi gençlerimize aktararak sportif direktörümüz Fatih İçöz ve altyapıda görev yapan antrenörlerimizle birlikte ekip çalışması yaparak Bandırmaspor’un geleceği için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM