• DOLAR
  8,6580
  %1,55
 • EURO
  10,1795
  %1,20
 • ALTIN
  488,66
  %1,66
 • BIST
  1.419
  %0,10
Bandırmagücü GSK sertifika töreni düzenledi

Bandırmagücü GSK sertifika töreni düzenledi

Bandırma ve çevresinden gelen çocuklarımıza futbol temel eğitimi vermek, beraberinde spor kültürü kazandırmak, sosyal bir çevre sahibi birer birey olarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacının yanı sıra spor yaparken paylaşmayı ve rekabeti öğrenmeleri hedefini ilke edinen Bandırmagücü GSK bu doğrultudaki çalışmaları çerçevesinde normalleşme sonrası açtığı 2021 Yaz Futbol Okulu’na katılan öğrencileri için sertifika töreni düzenledi.

Törene; Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, CHP Balıkesir Büyükşehir Meclis Üyesi Onur Çon, AKP Balıkesir Büyükşehir Meclis Üyesi Hasan Fahri Atlı, Bandırma Belediyesi Meclis Üyesi ve Bandırmaspor Asbaşkanı Adem Yılmaz, Balıkesir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Ertunç işbay, sporcu velileri ve sporcular katılım sağladı.

Törenin sunuculuğunu üstlenen Bandırmagücü yönetim kurulu üyesi Hilal Adalıoğlu yaptığı konuşmasında “Sayın Belediye başkanım, değerli velilerimiz kıymetli çocuklarımız ve çok değerli hocalarımız törenimize hoşgeldiniz. 2 ayın sonunda yaz futbol okulumuzu kapatıyoruz. Tabi kış dönemine geçiş yapacağız. Aramızda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ediyoruz.” diyerek sözü Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’a bıraktı.

sertifika

Tosun konuşmasında “Değerli Bandırmagücü başkanım, başkan yardımcım, yönetici arkadaşlarımız, çocuklarımız hepinizi Bandırma Belediyesi adına sevgi ile saygı ile selamlıyorum. Hoş geldiniz, şerefler getirdiniz. Hep beraber zor bir dönemden geçtik. Pandemi ile mücadele ediyoruz. Bir buçuk yıldır ciddi şekilde evlerimizde kapalı kaldık. Birçok sanattan kültürden ayrı kaldık. Çocuklarımız enerjilerini daha çok evde atmaya çalıştı. Normalleşme ile beraber tekrardan eski güzel günlerimize geri dönüş yaptık. Çocuklarımız burada yaz okulunda futbol kurslarını derslerini gördüler. Bugün de sertifikalarını inşallah hepsine takdim edeceğiz. Bandırma’da amatör spor kulüplerini belediye olarak destekliyoruz. Her zaman çocuklarımızın kardeşlerimizin yanındayız. Amatör spor kulüplerine yeni sahalar, yeni imkanlar sağlıyoruz. Belediyemiz ile Bandırmagücü GSK arasında belli başlı hukuki ihtilaflar vardı. Bazı sıkıntılar vardı. İnşallah bu sıkıntıları da çözeceğiz.

Çocuklarımız bizim gözbebeğimiz, kıymetlimiz. Yerel Yönetim olarak biz de çocuklarımıza belediyemizin imkanlarını açtık. 230 tane Dar gelirli ailemizin çocukları belediyemizin kreşlerinde, belediyemizin hocaları ile beraber okuyacaklar. 7., 8. sınıf öğrencileri için 350 kişilik 6 katlı bir okul açtık. Kayıtlarına da başladık. Dar gelirli ailelerimiz çocuklarını lise giriş sınavında bizlere emanet edecekler. Hiçbir şekilde ücret almadan belediyemizin hocaları onları lise giriş sınavına hazırlayacaklar. Çocuklarımızı destekliyoruz. Onların yanında olmaya çalışıyoruz. Bu tarz halı sahalar yapıyoruz. 100.yılspor Kulübümüze güzel bir tesis yaptık. Balcı çamlığımıza tenis kortları, voleybol sahaları ve halı sahalar kazandırdık. İnşallah Bu zor günleri hep beraber atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

Kulüp Başkanı Cem Gülten’de yaptığı konuşmasında “Sayın belediye başkanım, değerli velilerimiz, sevgili çocuklar ve kıymetli hocalarım. Sertifika törenimize hoşgeldiniz. Uzun bir pandemi sürecinin ardından yaz futbol okuluna katılan çocuklarımız ve gayretle çalışam tüm hocalarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonra aynı tempoda kış dönemi boyunca derslerimizi de ihmal etmeden siz değerli çocuklarımızı aramızda görmekten mutuluk duyarız.”dedi.

Konuşmalardan ardından sertifika törenine geçildi. Yaz futbol okuluna katılan öğrencilere sertifikaları takdim edilerek tören sonlandırıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Bandırmaspor’dan Sedat Erkan’a görev – BND spor: […] SEDAT ERKAN KİMDİR […]
2021-08-09 08:53:27