• DOLAR
  8,6580
  %1,55
 • EURO
  10,1795
  %1,20
 • ALTIN
  488,66
  %1,66
 • BIST
  1.419
  %0,10
Bandırmagücü’nde nöbet değişimi

Bandırmagücü’nde nöbet değişimi

Bandırmagücü Gençlik ve Spor Kulübünde yapılan Olağan Genel Kurul ile yönetim kurulu değişikliği yaşandı. Yapılan yönetim değişikliği ile Cem Gülten Başkan seçildi. 2. Başkan Hilal Adalıoğlu, Genel Kaptan Sadi Köroğlu, Genel Sekreter Mücahit İnce, Sayman Emre Budak, üyeler olarak ise Bayram Özdemir, Sena Nur Kırcı, Muammer Sünger ve Volkan Demirçarık seçildi.

Kulüp bilindiği üzere geçtiğimiz dönem içinde Gürkan İlgin başkanlığında ve Ahmet Kaan Turhan’ın 2. başkanlığında ciddi bir altyapı kulübüne dönüştü. Aynı zamanda yapılan tesis hamlesiyle Bandırma’da bir ilk başarılmış oldu.

Bandırmagücü’nün yeni yönetim kurulunu kulüp tesislerinde ziyaret ettik. Başkanlığı Cem Gülten’e devreden Gürkan İlgin yeni yönetime başarılar dilediğini söyleyerek şöyle devam etti ;
“ Bandırmagücü Kulübü çocuklarımız için kurulmuş bir kulüp ve amacımız onları güzel bir geleceğe hazırlamak. Bandırmagücü aynı zamanda bir yönetim kulübüdür. Bunun için iyi yöneticiler ve çalışkan başkanlara ihtiyaç var. Bizler dönemimizde hiç bir varlığı olmayan küçücük bu kulübü önce fikirlerimiz ile, sonra projelerimize inanan dostlar ile yardımlarla büyütüp bu günlere getirdik. Bugün Bandırma’nın hangi köşesine gitsem bir Bandırmagücü formalı çocuk görüyorum ve bu gerçekten gurur verici. Elimizden geleni yaptık, artık devir teslim zamanı. Kulübün sahibi genel kurulumuz ve üyelerimizdir. Yeni yönetim kurulumuz çok kaliteli, hepsi ayrı ayrı birer değer olan isimlerden kurulu. Ben inanıyorum bizim getirdiğimiz noktadan çok daha iyi bir noktaya getirecekler bu kulübü. Hepsine başarılar diliyorum”

Bandirmagucunde

Başkan Cem Gülten ise eski yönetim kuruluna teşekkür ettiğini belirterek “Görevimiz zorlu ama çıktığımız yolda çok iyi bir yönetim kuruluna sahibiz. Çocuklarımızın sağlıklı gelişimlerine destek olurken yetenekli çocuklarımızın önünü de açabilmek istiyoruz. İleride başlamayı planladığımız amatör takımımızın temellerini de attık, yaş gruplarımız büyüdükçe sıra oraya gelecek. Önceki yönetimimizin başlattığı tesis atılımını inşallah biz de daha ileriye yürüteceğiz. Öncelikle göreve hızlı bir şekilde mevcut tesisimizi güzelleştirmekle başladık.”

Biz de yeni yönetim kuruluna başarılar dilerken Gürkan İlgin ve Ahmet Kaan Turhan‘a Bandırma Amatör Spor hayatına kattıkları için teşekkür ederiz.

nobet

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Bandırmaspor’dan Sedat Erkan’a görev – BND spor: […] SEDAT ERKAN KİMDİR […]
2021-08-09 08:53:27