• DOLAR
  8,8490
  %0,99
 • EURO
  10,3742
  %0,63
 • ALTIN
  497,38
  %1,30
 • BIST
  1.385
  %-1,20
Bandırmagücü futbol okulu faaliyetlerine başladı

Bandırmagücü futbol okulu faaliyetlerine başladı

Bandırmagücü Gençlik ve Spor Kulübü Covid-19 Pandemisi nedeniyle ara verilen futbol antrenmanlarına, 04.08.2020 tarihi itibariyle pandemi süreci ile ilgili Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunca getirilen kurallar çerçevesinde geri döndü.

Bandırmagücü teknik heyeti İlhan Pıravadılı, Erçin Ercüment ve Sercan Çakır eşliğinde yapılan antrenman başlangıcında covid-19 tedbirleri kapsamında tüm oyuncuların ateşlerinin ölçülerek  kayıt altına alındığı ve diğer benzer tedbirlerin de uygulandığı gözlemlendi. (dezenfektanlı paspas vs…).

2020-2021 futbol sezonu hazırlıkları kapsamında ilk idmanını yapan çocukların gözlerinde futbola geri dönmenin mutluluğu görülüyordu.
Çocuksa Eğer Herşeye Değer

Bandırmagücü Kulüp Başkanı Cem Gülten ” Biz, tesis ve antreman alanlarımızda, çocuklarımızın sağlığını korumak için Sağlık Bakanlığı’mız tarafından COVİD-19 kapsımında alınan tedbirlere göre hazırlığımızı yaptık. Bizim için çocuklarımızın sağlığı herşeyden önemlidir. Çocuksa Eğer Herşeye Değer parolasıyla çıktığımız bu yolda 06-12 yaş arası çocuklarımızın futbol okulumuza kayıtlarını başlattık.” açıklamasında bulundu.

Bandırmagücü Futbol Okulu’na kayıt için istenen belgeler;
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
2 Adet Resim
Kayıt Formu (Kayıt esnasında kulüpten temin edebilirsiniz)
Sağlık Raporu (Sporcu velisinin kayıt esnasında kayıt formundaki ilgili bölüme velisi olduğu sporcunun herhangi bir sağlık problemi olmadığını belirterek imzalı beyanda bulunması yeterlidir.)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Bandırmaspor’dan Sedat Erkan’a görev – BND spor: […] SEDAT ERKAN KİMDİR […]
2021-08-09 08:53:27