• DOLAR
  8,8814
  %0,73
 • EURO
  10,3783
  %0,58
 • ALTIN
  497,38
  %0,25
 • BIST
  1.385
  %-0,46
Kartalgücü

Kartalgücü

07 Eylül 1982 Bandırma doğumlu olan Fatih İçöz’ün futbol serüveni 1990 yılında Cin Çukuru’nda Bandırmaspor’un minikleriyle başladı. Daha sonra Demirspor ardından da Etispor genç takımında oynayarak 3 sezon ard arda Türkiye Şampiyonası’na gitme başarısı gösteren kadroda yer aldı. 18 yaşına geldiğinde amatör takım macerası Karacabey Gençlerbirliği Spor Kulübü’nde askere gidene kadar sürdü. Askerlik dönüşü amatör futbol oynamaya devam eden İçöz sırasıyla Demirspor, Etispor, Tuzakçıspor ve 600 Evlerspor’da geçirdiği 3 sezonun ardından aktif futbolculuk hayatına son verdi.

Aktif futbolculuk hayatına son verdikten sonra yeşil sahalardan kopamayan İçöz, teknik adam olarak futbola geri döndü. Kızıksaspor, Bandırma Kartalları ve Edincikspor’da teknik adamlık görevleri üstlendikten sonra kendi projesini hayata geçirerek arkadaşlarıyla beraber bir altyapı kulübü olan Kartalgücü Spor Kulübü’nü 2017 yılında kurdu. Aynı yıl federe olan Kulübü ile alt yaş kategorilerinde mücadele etmeye başladı.

Kısa sürede Beşiktaş ve Bandırmaspor alt yapılarına yetenekli sporcular kazandırmasıyla dikkat çeken genç teknik adamın bu başarısı Göksel Karlahan başkanlığındaki Bandırmaspor yönetiminin gözünden kaçmamış ve yeni oluşturulan yönetim kuruluna dahil edilerek, 2019-2020 futbol sezonunda Bandırmaspor Altyapı Koordinatörlüğü’ne getirilmiştir.

Buradaki ilk çalışmasında, üzerinde ısrarla durduğu Bölgesel Lig’e katılma projesini hayata geçirerek Bandırmaspor alt yapısının profesyonel takım alt yapılarının mücadele ettiği akademi Ligi’ne U15, U16, U17, U19 kategorilerinde katılmasında büyük pay sahibi olmuştur.

TFF C diplomasına sahip genç teknik adam Bandırmaspor’da sürdürdüğü Altyapı Koordinatörlüğünün yanında kurucusu olduğu Bandırma Kartalgücüspor Kulübü’nün başkanlığı ile birlikte teknik sorumlu görevini yürüterek Bandırma ve Türk Futbolu’na yeni değerler kazandırmanın çabası içerisinde çalışmalarını sürdürüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Bandırmaspor’dan Sedat Erkan’a görev – BND spor: […] SEDAT ERKAN KİMDİR […]
2021-08-09 08:53:27